Zmień rozmiar tekstu

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

Wycieczka do Wrocławia

Mimo wczesnej godzinie porannej na miejscu zbiórki wszyscy uczestnicy zjawili się punktualnie. O spaniu w autokarze też nie było mowy. Podróż do Wrocławia minęła nam w bardzo sympatycznej atmosferze za sprawą naszych przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy, którzy wybrali się na wycieczkę razem z nami. Po dotarciu na miejsce rozpoczęliśmy zwiedzanie od Ostrowa Tumskiego - najstarszej części Wrocławia, parku Juliusza Słowackiego. Następnie udaliśmy się na wzgórze widokowe i do katedry św. Jana Chrzciciela. Pani przewodnik poprowadziła nas chyba przez wszystkie turystyczne trasy Wrocławia nie pomijając nawet mostka zakochanych, gdzie mogliśmy przyczepić symboliczną kłódkę.

Na drugi dzień braliśmy udział w oryginalnych warsztatach społecznych, artystycznych, kulinarnych oraz ceramicznych. Mimo aktywnie spędzonych godzin z wielką chęcią przespacerowaliśmy  się alejkami Parku Ossolineum.

Ostatniego dnia od razu po śniadaniu udaliśmy się do Ogrodu Zoologicznego i Afrykanarium - wielkiego kompleksu, gdzie prezentowane są zwierzęta z Czarnego Lądu m. in. rekiny, płaszczki, ryby raf koralowych, żółwie morskie, hipopotamy nilowe oraz manaty.

 Chociaż wycieczka zagwarantowała nam moc przyjemnych wrażeń i wspomnień to uświadomiła również jak dobrze móc wrócić do własnego domu.

 
 
 

Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001