Zmień rozmiar tekstu

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

Magiczny Świat Ekranu - Wianki 2017

Organizatorem tegorocznej edycji Spotkania Integracyjnego Wianki 2017 było Krajowe Stowarzyszenia „Przyłącz się do nas”  oraz Dom Pomocy Społecznej w Bramkach.

 Nie ulega wątpliwością, że imprezy tematyczne są aktualnie na topie w związku z tym W tym roku zaskoczyliśmy gości tematyką filmową.  Oprócz interesującej scenografii filmowej, aranżacji terenu rekreacyjnego, jako planu filmowego uczestnicy spotkania brali udział w licznych zajęciach inspirowanych popularnymi programami telewizyjnymi  np.:   mogli odwiedzić  „Stare Kino”, wziąć udział w „Familiadzie”, „Idolu”, „Tańcu z gwiazdami” „Aferze Fryzjera” "Agencie" oraz zajęciach detektywistycznych " Śladami Sherlocka Holmesa". Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zajęcia kulinarne „ Ewa gotuje” , „Masterchef oraz  „Rzeczy od nowa” i „Dorota was urządzi”, podczas których uczestnicy mogli się dosłownie wcielić w rolę bohaterów programów                      i wykonać własne prace.

                W tym roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć p. Joannę Lissner wraz z p. Zbigniewem Borkiem, którzy z wielkim zaangażowanie poprowadzili dla uczestników spotkania warsztaty muzyczne.

                Podczas ceremonii wręczania Oscarów  uczestnicy spotkania otrzymali nie tylko złote statuetki, ale również plakaty filmowe z oryginalnymi autografami gwiazd świata ekranu.  Wszyscy tegoroczni laureaci mogli przejść się po czerwonym dywanie, odebrać gratulację od organizatorów, Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego Jana Żychlińskiego oraz gościa specjalnego, którym był popularny aktor filmowy i teatralny  Jerzy Janeczek.

 Podczas ceremonii wręczania Oscarów, wśród oklasków i wzruszeń  wielu naszych gości spontanicznie dziękowało za  wspaniałą atmosferę  i zaproszenie na spotkanie…

                Wiadomo, że każdemu  kino kojarzy się z popcornem oraz wygodnym siedzeniem tak więc po ceremonii  zaproszono wszystkich do obejrzenia premiery filmu „ Magiczny Świat Ekranu w krzywym zwierciadle” wyświetlonym na ogromnym telebimie.  Po prezentacji, na gorąco zebraliśmy całkiem wysokie recenzje od naszych gości oraz  zaproszonych profesjonalistów ze świata filmu.

                Aby utrzymać  tradycję Bramkowskich Spotkań Integracyjnych Wianki, zorganizowano barwny, rozśpiewany korowód, podczas którego uczestnicy spotkania puścili własnoręcznie przygotowane wianki  na wodę.  Afterparty w filmowym stylu trwało do późnych godzin popołudniowych.

                Całość spotkania została uwieczniona przez fotoreporterów i operatorów filmowych, którzy dyskretnie wyłapywali najciekawsze sytuacje i momenty zabawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001