WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

V Rajd Rowerowy „Kampinoskie Bezdroża” w Sadowej

W dniu 16.10.2013r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wzięli udział w Rajdzie Rowerowym i Pieszym w Sadowej. Spotkanie było organizowane z okazji rozpoczęcia działalności Klubu Turystyczno – Sportowego „Aktywni Razem”.  
            Na miejscu przywitano nas bardzo gorąco, bowiem paliło się ognisko, w którym były pieczone ziemniaki. Na wstępie można było skosztować, pysznych ziemniaków z sosem czosnkowym, aby nabrać sił na Rajd.
            Po uroczystym otwarciu spotkania i Klubu „Aktywni Razem”, nastąpił Rajd Rowerowy i Pieszy. Wszyscy zapisani uczestnicy zostali rozdzieleni na swoje grupy. Najpierw ruszyła grupa piesza, a za nimi grupa rowerowa. Obie trasy wyróżniały się pięknym krajobrazem i przez cały czas dopisywała nam wspaniała jesienna pogoda. Po takim wysiłku fizycznym zaproszono nas na pyszny obiad.
            Następnie odbył się quiz przyrodniczo – sportowy, na którym był przedstawiony film dokumentalny na temat Puszczy Kampinoskiej, po którym były zadawane pytania dotyczące tego filmu. Uczestnicy wykazali się wiedzą oraz zainteresowaniem. Zabawa edukacyjna oraz całe spotkanie zakończyło się podsumowaniem imprezy, wręczeniem dyplomów, nagród i pamiątkowych statuetek.
 

 

 

 


Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001