WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

Integracyjna Wigilia w Błoniu

W dniu 18 grudnia 2012 roku w Centrum Kultury w Błoniu odbyła się VII Powiatowa Wigilia Integracyjna, której organizatorami byli: Krajowe Stowarzyszenie „Przyłącz Się Do Nas” w Bramkach oraz Centrum Kultury w Błoniu.

Spotkanie rozpoczęło się zajęciami warsztatowymi, w których udział wzięły osoby niepełnosprawne wraz z uczniami z zaproszonych szkół, na którym wykonywane były ozdoby świąteczne. Wszyscy uczestnicy pomalowali dużą bombkę świąteczną, która została postawiona pod sceną w Centrum Kultury. Po aktywnych warsztatach wszyscy zebrali się na sali, gdzie spotkanie rozpoczęła Orkiestra Dęta wygrywając utwory świąteczne. Następnie zostały złożone świąteczne i noworoczne życzenia dla wszystkich gości przez: Pana Jana Żychlińskiego- Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego, P. Zenona Reszkę – Burmistrza Miasta Błonie oraz organizatorów – P. Dariusza Sitarskiego – Dyrektora Centrum Kultury w Błoniu oraz Seweryna Chruścińskiego – Prezesa Krajowego Stowarzyszenia „Przyłącz Się Do Nas”.
Po życzeniach wystąpili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu ze swoim programem świątecznym.Po występie wszyscy podzielili się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia. Zostały wręczone gościom upominki w postaci bombek, wykonanych przez naszych uczestników. Na ręce Burmistrza Miasta Błonie oraz Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego zostały przekazane przez p. Prezesa Stowarzyszenia „Przyłącz Się Do Nas” dwie duże bombki, wykonane przez uczestników WTZ Bramki.
Dużą atrakcją wśród odwiedzających Centrum cieszyła się szopka bożonarodzeniowa ze zwierzętami z naszego Mini Zoo.

 


Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001