Zmień rozmiar tekstu

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

V Rajd Rowerowy i Pieszy w Sadowej

W dniu 11.09.2014r. uczestnicy Warsztatu wzięli udział w V Rajdzie Rowerowym i Pieszym w Sadowej. Jak co roku spotkanie rozpoczęło się przywitaniem przybyłych gości i zaproszeniem ich na aktywną wędrówkę po lesie lub na przejażdżkę rowerem. Rajd się zakończył powodzeniem, wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni i naładowani pozytywną energią.

         Po przyjemnym wysiłku fizycznym, zostaliśmy zaproszeni na posiłek. Aby zregenerować siły i chęci do dalszego uczestnictwa w spotkaniu. Następnie mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej przedstawili występ pt. „Tance świata”, a  uczestniczy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Sadowej zaprezentowali występ pantomimy. Po części artystycznej zostały rozdane upominki i dyplomy za udział w imprezie integracyjnej.

         Na zakończenie spotkania czekała nas niespodzianka, w formie zaproszonego gościa, a był nim: pan Piotr Bielak, który zaprezentował jedną z dyscyplin sportowych – kuglarstwo. Występ zawierał takie elementy jak żonglerka, jazda i skoki popisowe na rowerze. P. Piotr chętnie zapraszał gości do współudziału w zabawie, do zdjęć grupowych oraz rozdawał autografy, na przygotowanych przez siebie plakatach. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem.

 
 
 
 
 
 
 

Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001