WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

Wybory Miss&Mister 2016

 

 

W dniu 09 czerwca 2016 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Bramkach odbyły się pierwsze wybory Miss i Mistera osób niepełnosprawnych. Inicjatorką imprezy była uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bramkach Pani Barbara Napiórkowska.

Celem konkursu jest zmiana wizerunku osób  niepełnosprawnych w naszym społeczeństwie poprzez ukazanie szerszemu gronu odbiorców  interesujących osobowości  pełnych  ciekawych pasji i wdzięku.

W konkursie brali udział uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sadowej, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Czubinie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bramkach oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Bramkach.

Podczas uroczystej Gali uczestnicy konkursu  zaprezentowali na wybiegu różnorodne kreacje: codzienne, awangardowe, wieczorowe. Następnie w wyniku obrad  Jury oraz  głosowania publiczności wręczono następujące wyróżnienia: Miss i Mistera, Miss i Mistera Gracji oraz Miss Publiczności.   Jak podczas prawdziwych wyborów – w podniosłej atmosferze pełnej wzruszenia zwycięzcy otrzymali kwiaty, dyplomy  i co najważniejsze koronę oraz szarfę!  

Po oficjalnej gali wszyscy uczestnicy mieli możliwość prezentowania swoich wdzięków na wybiegu a następnie pozować przy ściance zdjęciowej.  Następnie był czas na wspólne rozmowy i odpoczynek  przy słodkim poczęstunku.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję podtrzymywać  spotkania co rok  i uczynić Wybory Miss&Mistera cykliczną imprezą organizowaną w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Bramkach.

 
 

Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001