Zmień rozmiar tekstu

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA
"PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W BRAMKACH


 

Aktualności

Dzień Matki - 2016

Dzień Matki  to wielkie wydarzenie w życiu naszej placówki. Od lat organizujemy z tej okazji spotkanie z rodzicami.  W tym roku obchodziliśmy  uroczystość Dnia Matki w dniu 24 maja-   jest to piękny kwitnący miesiąc, ale jeszcze piękniejsze jest święto obchodzone na całym świecie. Tego dnia zawsze jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy w oryginalny sposób wyrazić swoją miłość oraz wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie. Wszystkie dzieci, również te dorosłe pamiętają o swych kochanych matkach. Obdarzają ich  kwiatami, prezentami, buziakami, ale przede wszystkim wyrażają swoją miłość oraz kierują do nich  ciepłe życzenia, płynące prosto od serca.

Na wstępie pani Kierownik, przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia. Następnie obejrzeliśmy wzruszający program artystyczny w wykonaniu naszych uczestników. Występy recytatorskie pełne czułych słów, oraz popisy taneczne zostały zwieńczone wręczeniem oryginalnych upominków w kształcie serca: własnoręcznie wykonanymi, truskawkowymi kulami do kąpieli. 

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Przy wspólnym poczęstunku na świeżym powietrzu mogliśmy się zrelaksować, a zabawa taneczna uwieńczyła to spotkanie. Niestety czas  szybko płynął i trzeba było się rozstać. To był wyjątkowy i wspaniały dzień – kolejne, niezapomniane spotkanie, które pozostawi trwały ślad w naszej pamięci.

 
 
 
 

Wracaj

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS" W BRAMKACH

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

tel.: 503-091-666 

      504-499-571

e-mail: wtzbramki@kswi.org.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001